موضوع خبر : استاندارد ISO/IEC 17025

عنوان خبر : معرفی مجتمع آزمایشگاهی مشاوران آزمای نفت ایرانیان به عنوان آزمایشگاه همکار منتخب اداره‌کل...

تاریخ : 1397/09/26تعداد بازدید : 3742

در آیین گرامیداشت روز جهانی استاندارد و تقدیر از واحدهای برتر استان تهران که هفتم آذرماه با حضور رئیس سازمان ملی استاندارد ایران، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، معاون استاندار تهران و جمع کثیری از نمایندگان بخش خصوصی در مجتمع فرهنگی، آموزشی آدینه تهران برگزار گردید، از مجتمع آزمایشگاهی مشاوران آزمای نفت ایرانیان به عنوان آزمایشگاه همکار منتخب این اداره‌ کل در سال97-96 تقدیر شد.

 

 

نیره پیروز بخت رئیس سازمان ملی استاندارد ایران در این مراسم گفت: «این سازمان در شرایط ویژه، رویکرد اقتصاد مقاومتی و قانون جدیدی را تدوین کرده که مربوط به کالا و خدمات نیست بلکه در مفاهیم زندگی رسوخ و ظهور می‌کند».

 

معاون رئیس جمهور همچنین به شعار امسال در خصوص حمایت از کالای ایرانی اشاره و بیان کرد: «با توجه به شرایط پیش رو، حمایت از کالای ایرانی سرلوحه کارها قرار گرفت؛ چرا که ماهیت اقتصاد مقاومتی درونزا و برون‌نگر است».

 

آزمایشگاه مشاوران آزمای نفت ایرانیان به عنوان آزمایشگاه همکار سازمان ملی استاندارد به منظور ارایه خدمات به صنایع در زمینه کنترل کیفیت فرآورده‌های نفتی، تولیدی و مصرفی، فعالیت می‌کند.

 

از افتخارات این مجتمع آزمایشگاهی، آموزشی و فنی مهندسی می‌توان موارد زیر را نام برد:

- دریافت اعتبارنامه استاندارد ISO/IEC 17025

- تائید صلاحیت به عنوان آزمایشگاه همکار سازمان ملی استاندارد ایران

- مجوز فنی و مهندسی از اداره کل صنعت و معدن و تجارت استان تهران

- تایید صلاحیت مرکز آموزش ملی همکار سازمان ملی استاندارد ایران

- واحد برتر ملی و استانی رعایت حقوق مصرف کنندگان طی 3 سال متوالی

- تندیس واحد برتر در نمایشگاه بین المللی صنعت نفت

- واحد برتر ترویج دهنده فرهنگ استاندارد در کشور

 

علاقمندان می‌توانند اطلاعات این آزمایشگاه را در صفحه آزمایشگاه مشاوران آزمای نفت ایرانیان در پایگاه اینترنتی شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی مشاهده نمایند.

 

منبع : شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی