موضوع خبر : باشگاه مشتریان

عنوان خبر : 40 درصد از هزینه خدمات آزمایشگاهی دانشجویان دکتری و محققین پسا دکتری سراسر کشور پرداخت می شود

40 درصد تخفیف برای دانشجویان%

تاریخ : 1398/05/23تعداد بازدید : 3274

یکی از برنامه‌های ویژه شبکه آزمایشگاهی در سال 98، گسترش چتر حمایت از تامین خدمات آزمایشگاهی مورد نیاز دانشجویان دکتری، محققین پسا دکتری و اعضای هیئت علمی در راستای توسعه و اجرای پژوهش‌های کاربردی و عملی در کشور است. در این راستا با حمایت ویژه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دانشجویان دکتری و محققین پسا دکتری دانشگاه‌ها و موسسات علمی پژوهشی سراسر کشور از 20 مردادماه جاری تا پایان آذرماه سال 1398 می‌توانند با ثبت نام در باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی از یارانه دریافت خدمات آزمایشگاهی به میزان 40 درصد هزینه‌ خدمات تا سقف مبلغ 20 میلیون ریال بهره‌مند گردند.

 

بر اساس اعلام دبیرخانه شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی، هر دانشجوی دکتری و محقق پسا دکتری در دانشگاه‌های کشور، پس از ثبت نام و فعال سازی اعتبار طرح «تخفیف ویژه دانشجویان دکتری و پسا دکتری داخل کشور سال 1398» می‌تواند با ارایه کارت ملی تا سقف اعتبار 20 میلیون ریال از خدمات بیش از 500 مرکز آزمایشگاهی عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی در سراسر کشور با تخفیف 40 درصدی استفاده نماید.

 

شایان ذکر است امکان بهره‌مندی هم‌زمان از اعتبارات و یارانه‌های فعال قابل تخصیص به پژوهشگران کشور از جمله مزیت‌های باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی است.

 

همچنین دانشجویان دکتری و محققین پسا دکتری سراسر کشور با عضویت در باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی، علاوه بر یارانه طرح حمایتی مذکور، می‌توانند از اعتبار 1 میلیون ریالی عضویت جدید در باشگاه مشتریان با تخفیف 100 درصدی به عنوان هدیه عضویت و نیز اعتبار 5 میلیون ریالی طرح ویژه اعضای باشگاه مشتریان، استفاده نمایند.

 

دانشجویان دکتری و محققین پسا دکتری برای دریافت راهنمای ثبت نام و فعال‌سازی اعتبار به باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی مراجعه کنند.

منبع : شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی